Panda Free Antivirus

Güvenlik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.02 MB
  • Version Yok
  • Dil Türkçe
  • Firma Panda
Bilgisayarınızı Panda Free Antivirus uygulaması ile güvenli kullanım haline getirin.

İnternet kullandığınız sürece ya da dahili araçları bilgisayarınızda kullandığınız da bilgisayarınıza virüs bulaşma ihtimalini ortadan kaldıramazsınız. Bu durumun önüne geçmek için Panda Free Antivirus  uygulamasını bilgisayarınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Virüslerin çeşitlerine göre zararlılık dereleri artmaktadır. Fakat hangisi olursa olsun bilgisayarınıza içten içe zarar vermektedir. Siz farkına varmadan bilgisayarınız çöksün istemiyorsanız Panda Free Antivirus  uygulamasını bilgisayarınıza kurun. 

Adını güvenlik işleri ile piyasaya kazıyan Panda şirketinin geliştirdiği Panda Free Antivirüs uygulaması bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışması için bilgisayarınızın arka planında çalışmayı sürdürür. Siz bunun farkında bile olmazsınız. Antivirüs seçeneğinde; bilgisayarınızın her köşesini virüs taramasına tabii tutup bilgisayarınızı temizler.

USB Aşısı seçeneği ile de bilgisayarınıza giriş yapacak olan USP cihazınızdan bilgisayarınıza bulaşacak olan virüsleri engeller ve USB'nizi koruma altına alarak ona da virüs bulaşmasını engeller. Kurtarma kiti seçeneğinde ise; bilgisayarınıza bulaşmış olan virüleri temizlemek bazen zor olabiliyor, bu durumlarda kurtarma kiti devreyi girer ve bilgisayarınızı kurtarır. 

Daha Fazla Göster
Panda Free Antivirus indir